Najsilniejsi kulturysci

Jeśli masz trochę więcej jest lepsze podejście wraca przed mięśnie są w pełni odzyskany, będzie zwarcie cały proces budowy mięśni i zmniejszyć kulturystycznych wyników ćwiczeń. Nie rób tego śmiertelnego błąd! Niech twoje ciało całkowicie zakończyć rośnie przed pobudzić go ponownie z innym ataku przeciążenia oporu.

Istnieje wiele zmiennych, które wchodzą w grę, gdy polecając dokładną liczbę dni odpoczynku. Jak trudno skończyłeś trening? Ile setów? Jak intensywny był trening? Im większa intensywność i objętość, dni więcej odpoczynku będzie wymagać między treningami. Przeciętne dni odpoczynku wahają się od 3-15 dni między treningami.

Najlepsza rada kulturystyka mogę zaoferować na zastanawianie się dokładną ilość pozostałej potrzebne jest testowanie go. Kiedy mówię „testowanie”, mam na myśli utrzymanie dziennik treningowy Aby ustalić, czy wytrzymałość wzrasta, maleje lub pozostaje taka sama. Jeśli twoja siła wzrasta, twój reszta jest optymalna. Jeśli spada, trzeba wziąć 1-2 lub więcej dni wolnych od pracy, aby umożliwić proces wzrostu, aby zakończyć. Jeśli siła pozostaje taka sama, wziąć inny dzień wolny przed kolejną sesją kulturystyka trening.

Twoim celem powinno być silniejsze z każdym kolejnym treningu. Dostać się do siłowni, stymulowania wzrostu, a następnie jak najszybciej wyjść z siłowni do domu i rosnąć.

Dlatego reszta to najbardziej zaniedbana zasada we wszechświecie kulturystyki. Myśl więcej nie znaczy lepiej. Większa intensywność oraz optymalne reszta równa wzrostu mięśni.

Proszę, nie rób tego krytycznego błędu, reszta jest zdecydowanie najważniejsza wskazówka kulturystyki mogę podzielić się z wami. Wykonaj go, aby szybko uzyskać maksymalny wzrost mięśni.

***** Uwaga: Ezine Redakcja / Właściciele witryn *****

Zapraszam do przedruk tego artykułu w całości w ezine, Blog, Autoresponder, lub na stronie internetowej, o ile linków, tekstu i pole zasobów nie są w żaden sposób zmienione.

Jim O’Connor- fizjologa / Siłownia Fitness Promotor

Copyright (c) – Wellness WORD, LLC

9461 Charleville Blvd. # 312

Beverly Hills, CA 90212

1-866-935-5967

Artykuł dzięki: