Jak cwiczyc bezpiecznie

Jak cwiczyc bezpiecznie

Gimnastyka jest szybko rozwijającym się sportem na poziomie klubowym. Szacuje się, że istnieje ponad 3 miliony dzieci uczestniczące w gimnastyce w tym kraju. USA gimnastyka, Olympic organem dla sportu gimnastyki, odnotowano wzrost o 37,5 procent liczby prywatnych klubów w ciągu 5 lat. Istnieje aż 4000 programy gimnastyka w kraju.

Lepsze Studenci i lepszymi ludźmi

Istnieje wiele powodów, dla zwiększenia liczby uczestniczących w tym sporcie. Jednym z powodów jest rola, jaką odgrywa gimnastyka w zauważalnej poprawy gimnastyków jak sportowców, studentów i jako osoby w ogóle. Siłownia właściciele i trenerzy odkryli ten osobisty wzrost ich gimnastyków jest jednym z ich podstawowych motywacji w ich dalszego udziału w sporcie.

Jak cwiczyc bezpiecznie

Im wiecej tym lepiej

Choć może się to wydawać sprzeczne z intuicją, większość gimnastycy utrzymać swoje obecne dobre stopnie lub poprawić swoje oceny, kiedy dołączyć do zespołu gimnastyka. Pomimo licznych godzin (10 – 40 godzin w siłowni) spędzają w szkoleniu siłowni, ich stopnie poprawy. Efekt ten jest również widoczny z młodszych zawodniczek w programach szkoleniowych zespołu, którzy spędzają z 5 – 10 godzin tygodniowo na siłowni. Więcej godzin w siłowni równa lepsze stopnie i szczęśliwsze rodziców.

Zaufanie Builder

Jak cwiczyc bezpiecznie

Gimnastyka zaufanie buduje u młodych gimnastyków sam jest wystarczający powód, aby uczestniczyć w tym sporcie lub zapisać swoje dziecko w tym sporcie. Zaufanie i wnioski wyciągnięte z przeniesieniem Sport do każdej innej dziedzinie życia gimnastyczka jest. Trenerzy zobaczyć przykłady tego w kółko w swojej karierze na każdym poziomie sportu.

Zaufanie Zbudowany

Jeden z naszych ulubionych przykładów jest dawniej bardzo nieśmiała siostrzenica właściciela siłowni, który wyszedł z ukrycia za spódnice matki do konkurowania na państwo, regionalnych i krajowych konkursach na szczeblu zarówno cheerleaderek i gimnastyki.
Artykuł dzięki: