Gry online – najmodniejsze tytuly

Gry online - najmodniejsze tytuly

Jeszcze bardziej niż w innych konkursach, procedura piętro, gdzie gimnastyczka naprawdę może wyświetlić swój pełny zakres talentów i zdolności. Mężczyźni i procedury kobiece różnią się pod wieloma względami. Procedury są męskie 70 sekund w zawodach olimpijskich, a wszędzie od 30-70 sekund dla półproduktów. Mężczyźni nie używają muzyki do ich rutyny podłogowych. Robią to seria piętrze przechodzi przeplatane stanie na rękach, prasy i innych pozycjach bilansowych ramię, zwanych łuskami.

Zarówno mężczyźni jak i kobiety korzystają z trampoliny podłogi w celu złagodzenia wpływu upadki. Procedury są damskie 90 sekund w konkurencji olimpijskiej i może być tak krótki, jak 30 sekund dla sportowców średniego szczebla. Nie może być śpiew i teksty w muzyce nie ma konkurencji, i choć może to być dowolny styl muzyki klasycznej jest najbardziej powszechnie stosowane. Choreografię rutynowych jest bardzo trudne, zwłaszcza że zawodnik musi płynnie przechodzić od złożonego koziołkowaniu tańczyć pozycji, na rękach i podziały.

Zazwyczaj gimnastyczka jest albo silniejszy w acro (bębnowej) lub siłownia (taniec) część konkurencji podłogi. Sędziowie uznają ten fakt i chociaż ważne jest, aby zrobić kilka obu elementów acro i siłowni, są warte podobne ilości punktów w konkursie. Istnieje wiele pozycji dla gimnastyków się rozpocząć w. Stojące rozpoczyna są najczęściej wykorzystywane przez bębny, aby mogli dostać się prosto w ich najtrudniejszych przełęczy i rozpocznie podłogowe są wykorzystywane przez tancerzy, którzy spędzają dużo czasu na podłodze i zapisać swoje przepustki na koniec procedury. Punkty są odejmowane za nieprzestrzeganie trzymać lądowania, wygiętych nogach, kolanach, i cokolwiek innego, co sprawia, że ??ruch wygląd „brzydkie”.

Nagradzać swoich najlepszych zawodników z gimnastyki trofea nie tylko dla wszystkich wokół punktów, ale w odniesieniu do procedur podłogowych mistrz, jak również.

Artykuł dzięki: