Gry online – jak beda wygladaly w przyszlosci

Gry online - jak beda wygladaly w przyszlosci

Inne podstawowe ruchy, które są odpowiednie dla początkujących z klubów należą do gwintowania oraz toczenia. Tapping lub bicie klubów dodaje do rytmicznych cech rutyny, podobnie jak odbijanie piłki, a to może wyróżnić niektóre bity lub przerwy w muzyce.

Użyj dowolnej części klubu; korpus, wał lub szef pokonać inny klub lub pokonać podłogi. Rolling kluby na ciele staje się popularne w dzisiejszych czasach umiejętności, zwłaszcza przy użyciu rękę lub nogę, ale to wymaga wysokiego poziomu umiejętności obsługi ze względu na nieregularny kształt klubu.

Z drugiej strony, walcowanie kluby na podłodze jest prosty i skuteczny i osiąga się przez umieszczenie równoległych kluby na podłodze i popychając korpus klubów od siebie w przeciwnych kierunkach. Kluby będą toczyć w łuku o 180 stopniu, ciekawy ruch w połączeniu z pół obrotu w pozycji klęczącej, podnieść stopę z podłogi, aby umożliwić klub przejść pod nią.

Bardziej zaawansowane ruchy żonglerki i rzucania nie mieszczą się w ramach tego artykułu. Te umiejętności są liczne i skomplikowane i wymaga gruntownej wiedzy i zrozumienia skomplikowanych technik.

Podobnie dla obrotów w przód, silniejsze działanie palców jest wymagane, aby rozpocząć naprzód kolej klubu. Chyba, że ??prawidłowa technika zostanie przyjęta, trudno jest utrzymać klub w odpowiednim miejscu, należy przejść pozycji pionowej w każdym czasie, i powinny szczotkować przeszłości przedramienia na każdym kole w górę.

Zależy to w pewnym stopniu na pewną elastyczność i wytrzymałość na nadgarstka a także sprawności palców. Bardzo dużo łatwiejsze w początkowej fazie jest koło młyna w miejscu tabeli. Z ramienia wyciągnął z przodu na wysokości ramion, dłoni skierowane w dół, a klub zwisające z kciukiem i pierwsze dwa palce, nadgarstek jest delikatnie krążyły a klub wolno obracać między palcami, aż krąży w pozycji poziomej szczotkowanie prostu poniżej przedramienia.

Tutaj koła odbywa się albo do wewnątrz albo na zewnątrz, z jednej lub obu rąk i obu drużyn idzie w tym samym lub w przeciwnych kierunkach. Jeśli to drugie, ramiona muszą być szersze od siebie, aby uniknąć zderzenia z klubów.

Artykuł dzięki: