Bestpaker – czemu warto zagrac

Bestpaker - czemu warto zagrac Dodać jeszcze kilka lat dla powodzenia u poziom Elite i widać, że stara się podążać ścieżką obowiązkowego może zająć więcej lat niż masz w lewo w swojej karierze. Jeśli nie rozpocznie poziom 4 gimnastyka konkurencji przynajmniej w wieku 7 lub 8, można bardzo dobrze zabraknie lat z powodzeniem konkurować na poziomie Elite zanim ukończył szkołę średnią.

Wyższe poziomy są trudniejsze

A jeśli to trwa cały rok, aby uzyskać poprzez proste umiejętności obowiązkowe, nie jest prawdopodobne, że będzie trwać dłużej niż rok, aby dowiedzieć się znacznie trudniejsze wysoki poziom umiejętności opcjonalne tylko w jednym roku. To dlatego utytułowanych trenerów wysokim poziomie i gimnastycy uzyskać przewagę na nauczanie i uczenie przyszłych umiejętności opcjonalne, zamiast spędzać cały swój czas pracy tylko umiejętności obowiązkowe.

Wiadomości nie jest wcale zły

Bestpaker - czemu warto zagrac

Compulsories są w porządku sposób, aby nauczyć się konkurować. Jedynym sposobem, aby naprawdę nauczyć się konkurować jest rzeczywiście konkurować. Zawodniczki muszą nauczyć się radzić sobie ze wszystkimi czynnikami, które wpływają na osiągi konkurencji, podobnie jak tłumy ludzi oglądających, różne siłownie, konkurujące ze sobą po podróży i nerwy. Więc zakładając gimnastyczka koncentruje się przede wszystkim na wytrzymałość, elastyczność i opcjonalnych progresji umiejętności, rywalizując na obowiązkowym poziomie może mieć pewne pozytywne korzyści.

Droga do Elite

Istnieją inne sposoby, aby nauczyć się walczyć, przede wszystkim, tym USAIGC opcjonalna poziom konkurencyjny. W rzeczywistości, wiele z naszych członkiń zespołu olimpijczyków i Mistrzostwa Świata trenowali tylko w górnej lub STEP programów, udział w USAIGC spotyka dośw iadczeń konkurencji, a następnie testowane bezpośrednio do elity i nigdy nie używany system obowiązkowego w ogóle.

Artykuł dzięki: