Najlepsze gry na telefon

Najlepsze gry na telefon

Mięśnie czworoboczny rozpoczyna się w górnej części pleców pomiędzy ramionami i szyi, i rozciągają się w stronę środkowej pleców. Gruba szyja może zyskać robi wzrusza jest częścią pułapki, ale jeśli nie również pracować rozszerzonego, migrującej części pułapki nie robisz te górne mięśnie pleców sprawiedliwości.

Rhomboid mięśnie leżą w górnej części pleców, ale tuż pod pułapki. Romby są pośrednie i potrzebuje rozwoju, ponieważ mogą one poprawić wygląd swoich pułapek. Romby są szczególnie ważne, ponieważ pozwalają na ruch wyciskania jak poruszać łopatki tam iz powrotem podczas ćwiczeń.

Najlepsze gry na telefon

Szkolenie dąży do ulepszenia Upper mięśni pleców

Bent nad rzędami lub wierszy brzana kierować łata i romby, ale także skorzystać z pułapki teres i infraspinatus mięśnie podczas wykonywania. Bent nad rzędami pozwala na ściśle określonym V-stożka, a także wspierać zyski w górnej części pleców siły. Nie ma znaczenia, jeśli zaczynają swoją tylną rozwój i zaprawiony w kulturystyce, to ćwiczenie jest istotnym jako część normalnego schematu.

Najlepsze gry na telefon

Wykonanie: Z pozycji stojącej, zegnij kolana lekko i zawias do baru lub sztangi na podłodze. Jeśli używasz bar, złapał ją szerokim, uchwyt overhand obiema rękami. Jeśli używasz sztangi upewnić się umieścić sztangi w szerokim pozycji przed chwytając. Pozostają stępieniu i ciągnąć ciężar do górnego pasa lub punktu, w którym jesteś na zawiasie. Upewnij się przesunąć łokcie tak daleko, jak to możliwe, jak podnieść wagę i czuć przeciskanie się między łopatkami. Dla lepszej definicji, użyj niską wagę z wysoką powtórzeń. Luzem, należy użyć dużej masie niskie powtórzeń.

Bent nad przebić bocznych pracują pułapek bardziej precyzyjnie, a także kierować ramion przymocowane-górne mięśnie pleców nazywany deltoids.
Artykuł dzięki: