Jak poznac innych graczy

Jak poznac innych graczy

Scenariusz: Wybrano rywalizować w konkursie rysunku lub kulturystyki i masz tylko pewną ilość czasu, aby przygotować się do niego.

Zazwyczaj jest to czas, że ktoś taki jak ja o kontakt w celu wsparcia planowania i programowania w celu zapewnienia jesteś w stanie, który daje szansę na dobrze w tej pierwszej konkurencji.

Pierwszą rzeczą, którą wyjaśnić pierwszych konkurentów czasu jest to, że to, co wybrali do konkurowania w to sport. Większość ludzi iść do konkurencji lub zobaczyć zdjęcia w magazynie i myśleć: „To wygląda całkiem fajnie. Chciałbym tak wyglądać!” Faktem jest jednak, że jest to sport, tuż obok innych sportów elitarnych, które wymagają ciało być szczupły i silny, sportowych, takich jak lekkoatletyka, gimnastyka, pływanie łódką, surfować ratownictwa, triatlonu i jazdy na rowerze (wszystkich „głównego nurtu”, tradycyjnych sportów ).

Mając to na uwadze, uważam, że to dziwne, że słyszałem poniższych stwierdzeń od kobiet przygotowujących się do swojego pierwszego kulturystyki lub konkursu rysunku więcej razy niż pamiętam:

Jak poznac innych graczy

* „Nie mogę jeść mniej!”

* „Nie mogę zrobić nic więcej lub trenować mocniej!”

* „To jest takie trudne!”

* „Nie mogę zmieścić się wszystkiego, co trzeba zrobić!”

Jak poznac innych graczy

* „Założę się, że nikt inny nie robi to dużo czy trenuje to trudne!”

* „To nie może być zdrowe!”

* „Jestem złym humorze i zgryźliwy cały czas z rodziną i kolegami z pracy!”

Faktem jest, że w chwili, gdy chodzić na scenie jest wtedy, gdy będzie najbardziej zdrowe ty kiedykolwiek w swoim życiu, tak długo, jak masz odpowiednią osobę odpowiedzialną za przygotowań. Było tak wiele razy, że zwrócono się przez rodziców (zwykle matki) kobiet wchodzących Najwcześniejsze z ich „obawy” o ile waga ich córka traci i obawy, że może ona być chory lub niezdrowe. Nic nie może być dalej od prawdy! Jedzenie w ramach przygotowań do rysunku lub żeńskich zawodów kulturystycznych nie różni się od tego, jak kobiety powinny jeść codziennie.

Artykuł dzięki: