Gry online – jak przekonac do nich innych

Gry online - jak przekonac do nich innych

Kompetencji i zaufania podwyższenia gimnastyczka nauczą się wykonywać umiejętności bez pomocy z an urządzeń instruktora lub szkolenia.

Crossover do innych sportów

Świadomość przestrzenna zdobyte w gimnastyce ma przejścia do innych sportów. Na przykład, piłkarz biegnie za piłką i jest zaskoczeni przez innego gracza. Zamiast typowej reakcji wystaje prostą rękę podczas opadania, sportowiec po treningu gimnastyki będzie wiedział, jak się toczyć przez upadek i ewentualnie z powrotem do góry na jego / jej nogi bez obrażeń.

Korzyści są oczywiste, w sporcie, które mają podobieństwa do gimnastyki, akrobatyki jak trampolining, nurkowania i tańca.

Gry online - jak przekonac do nich innych

Gotowy, aby uratować świat

Konkurencja jest zdecydowanie potrzeba dla niektórych sportowców. Jednak wiele programów gimnastyka są kłaniając się presji finansowej i zapewnienia gimnastyki programów szkoleniowych, które spełniają dwa lub trzy razy w tygodniu przez entuzjastów gimnastyki, którzy po prostu lubi uczestnictwo w sporcie i wyzwania uczenia się nowych umiejętności.

Jako podstawowy poziom wykształcenia ruchu, gimnastyka to doskonały start i brama sport dla wielu innych działań.

Gry online - jak przekonac do nich innych

Poza tym, co by się stało, gdyby radioaktywny pająk ugryzł dziecko, a on / ona nie miała trening gimnastyki? Jego lub jej superbohater kariera byłaby rzeczywiście bardzo krótki. Zapisać dziecko w gimnastyce i teraz niech się dowiedzieć jakie to uczucie latać.

Rik Feeney jest autorem „Gimnastycznego Urzędowym Meet Survival Guide „i kilka książek na temat sportu gimnastyki, jak również nowy” Cheerleading: klimatyzacji Back Handspring Tumbling sukces „dostępne na stronie internetowej: http://www.GymnasticsTrainingTips.com

Rik jest również Self-Publishing Coach, konsultacji z autorami pisać, publikować i promować książki i rozwoju stron internetowych.Zrobił kilka rozmów na piśmie wydarzeń w całej Florydzie i kończy swoją nową książkę, „Pisanie dla zabawy, Fame, Fortune „Wyślij Rik na coachrik@aol.com.

Artykuł dzięki: