Jak gry ucza nas zdrowej rywalizacji

Jak gry ucza nas zdrowej rywalizacji

Jestem w stanie wzmocnić powyższy odważne stwierdzenie z bardzo niedawnym przykładem. Nie tak dawno temu nie było konkurencji kulturystyki odbyła gdzie miałem wielu sportowców wszedł. Jeden z tych sportowców w szczególności miało historię trawienia i żołądka problemów i starała się kontrolować swoją wagę w całym swoim życiu. Jednak była w stanie przedostać się przez 16 tygodni czasu na przygotowanie praktycznie żadnych problemów z jej reoccurring problemów z trawieniem i bóle brzucha. Po konkurs dobiegł końca, wybrała odejście od planu przygotowania jedzenia i zawierać kombinację co mam pojęcie „produkty spożywcze”, takie jak orzechy, cukier i nabiał w swojej diecie. Wraz z tym przyszedł ogólne rozluźnienie jej czujności w odniesieniu do spożycia żywności, które zawsze okazuje się być problemem dla niej. rezultatem jest to, że postawił na wadze i wszystkie problemy ze „starych” hormonalne, żołądek i trawienie wrócili.

Prawie wszyscy z moich najlepszych i trwałe rezultaty są osiągane przez sportowców eliminując większość produktów spożywczych (jest to żywność, która jest wytwarzana i wyrafinowane) od ich spożycia i zastąpić go dobrym czystej żywności w jego naturalnym stanie. Dotyczy to wszystkich moich zawodników, nie tylko kulturystów.

Moim głównym celem jako trenera jest, aby moi zawodnicy opracowania zrównoważonych nawyków żywieniowych, które są i będą, coś, co Niosą postępów i używać przez resztę swojego życia. Co pytam moich zawodników w odniesieniu do ich żywienia jest to, że biorą ją jako zmianę stylu życia, a nie tylko coś robią przygotowania do zawodów lub wydarzenia. Nie pytam nic z nich, że nie jestem gotowa zrobić sam.

Jako trener Często myślałem, że jeśli sportowców, którzy rywalizowali w przyjętym ‚tradycyjne sporty’ musiał mieć pewne atrybuty do uda, to logiczne jest, że stosuje się takie same wypróbowane i sprawdzone „Sport Science” zasad do sportu rysunku i kulturystyka.
Artykuł dzięki: