Gry dla wymagajacych silnych wrazen

Gry dla wymagajacych silnych wrazen

Lat podbicia aktywować kilka podstawowych grup mięśni, co poprawia ogólną wydajność w innych ćwiczeniach pleców oraz tworzenia prążki we włóknach pułapek.

Gry dla wymagajacych silnych wrazen

Wykonanie: Stosować kable lub sztangi. Z pozycji stojącej, zginać kolana lekko. Chwycić swoją wagę w każdej ręce, ramiona są rozszerzone tak, jakby za chwilę do lotu. Możesz trzymać łokcie lekko ugięte lub utrzymać pełną przedłużenie ramienia bez blokowania łokcie. Ten ruch jest porównywany do odwrotnej latać ale chcę podkreślić pełną swobodę ruchu i wycisnąć górne mięśnie pleców, jak całkowicie rozwinięta w górę.

Gry dla wymagajacych silnych wrazen

Push-up, pull-upy, po jednym ramieniem hantle wiersze lub siedzą rzędy są dodatkowe opcje dla poprawy i zdefiniowaniu górne mięśnie pleców. Aby wzmocnić mięśnie twoich plecach zawierać co najmniej trzy do pięciu zestawów dwóch górnej części pleców ukierunkowanych ćwiczeń do trzech razy w tygodniu . Aktywność Związek skierowany kilka grup mięśni na raz, ale porusza się izolacja może dodatkowo dostosować konkretne obszary, dla lepszej rozdzielczości.

Artykuł dzięki: