Granie online – jak sie nie uzaleznic

Granie online - jak sie nie uzaleznic

Czy wiesz, że nie trzeba iść do siłowni lub zaparkować tylko trochę ćwiczenia cardio naczyniowego? Wiele osób spędza godziny bieganie lub chodzenie na bieżni, tak jak chomik, wykonując swoje ciało, podczas gdy ich umysł gaśnie. Czy nie byłoby wspaniale, gdyby nie było to sposób wykonywać swoje ciało i bawić umysł wszystko w tym samym czasie? Cóż, może to wydawać się głupie, ale tysiące ludzi odkryli, że skakanie na trampolinie może zapewnić pełny trening ciała, a jednocześnie daje wiele godzin zabawy! Jeśli masz zamiar dowiedzieć się, jak uzyskać jak najwięcej ze swojego skoku, trzeba nauczyć się korzystać sprężyny trampolina prawidłowo.

Wspaniałą rzeczą trampolinie jest to, że niewiele ma wpływu na kolanach iz tyłu, tak długo, jak jest wykorzystywane w sposób, który jest odpowiedni do wieku i masy ciała. Pamiętaj, że podczas gdy grawitacja jest twoim przyjacielem, to waga, która określa, ile siły Twój przyjaciel będzie umieścić za swoimi skokami. Jeśli skoki na trampolinie, po raz pierwszy, lub po prostu skoki na trampolinie nowego, że nie jesteś przyzwyczajony po raz pierwszy, należy być ostrożnym ze swoimi skokami aż wiesz, jak sprężyny trampolina będą reagować ,

Granie online - jak sie nie uzaleznic

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, kiedy jesteś gotowy, aby nauczyć się skakać na trampolinie jest proste dostać się na niego. Niektóre trampoliny wyposażone w dodatkowe części, trampolina, jak drabina lub obudowy, która może zmienić sposób, w jaki można dostać na konstrukcji. Po wstać, chodzić powoli i ostrożnie do środka. Powiedz wszystkie Twoje rady, dając przyjaciół, aby pozostać na ziemi, gdy jesteś odrzuconych, ponieważ zbyt wiele ciał może być niebezpieczne.

Gdy jesteś w środku, ćwiczyć chodzenie w miejscu naprawdę bez podnoszenia stopy zbyt daleko macie trampoliny. Poczujesz się jak sprężystość pcha plecami nogi i zaczyna odbijać wam kiedykolwiek tak lekko. Kiedy masz równowagę, zacznij od zginanie kolana i szybko prostowanie nóg, co zwiększy ilość naciśnięciem czujesz się pod nogami. Kiedy będziesz gotowy, zwiększyć siłę swojego Flex nóg, i czuć, jak trampolina delikatnie popchnął cię do skoku! W miarę zwiększania się zaufanie, zwiększyć siłę, z którą odepchnąć, a będziesz wysokich skoków w krótkim czasie.

Artykuł dzięki: