Bestpaker – co to za gra

Bestpaker - co to za gra

Obowiązkowe Poziom umiejętności nie zawsze są używane na wyższych poziomach konkursu

Około połowa umiejętności obowiązkowym poziomie, zwłaszcza umiejętności kreskowych, nie są wykorzystywane w Wyższej opcjonalnych poziomów konkurencji. Oznacza to, że około połowa czasu obowiązkowego praktyka jest stosowana na umiejętnościach, które nie zostaną wykorzystane w dalszej karierze gimnastyczka jest.

Istnieje więcej niż Gimnastyka Compulsories

Nacisk wiele drużyn, trenerów, gimnastycy i rodziców wydaje koncentruje się na robi wszystko na wygraną w obowiązkowych poziomów, jakby to był najlepszy i najważniejszy sposób rozwijać się udanym wysokiego poziomu opcjonalnego gimnastyk. Właściwie, to najważniejsze rzeczy dla młodej gimnastyczki mają rozwijać wysoki poziom wytrzymałości i elastyczności gimnastyki i zacząć trenować umiejętności na wysokim szczeblu, które zostaną wykorzystane w dalszej karierze. W dłuższej perspektywie, to jest znacznie ważniejsze dla przyszłego sukcesu gimnastyki niż cokolwiek, co ma zrobić z Compulsories.

Skąd wiemy, że to prawda?

Wiemy to, ponieważ większość z gimnastyków na USA Olimpijskich i Mistrzostw Świata drużyn przeszkolonych w specjalnych programach rozwojowych, takich jak gimnastyka USA programu TOP i USAIGC (Stany Zjednoczone Stowarzyszenia Niezależnych gimnastycznych klubów) programu STEP. Oba te programy i podobnych programów opracowanych przez najlepszych trenerów Elite podkreślają siłę i rozwój elastyczności pierwszy i rozwój przyszłych umiejętności opcjonalnych.

Nie na tyle lat, za obowiązkowe tylko programy

Istnieje siedem konkurencyjne poziomy compulsories I OPCJE w programie Usag od poziomu 4 do poziomu 10. Dodać 7 lat wiek gimnastyk i widać najlepszym scenariuszu dla nich osiągnięciu poziomu 10.
Artykuł dzięki: