Jak nie zbankrutowac przez gry

Jak nie zbankrutowac przez gry Kluczowym czynnikiem w tym przejścia był jej udział w gimnastyce, najpierw w programie szkoleniowym zespołu, a następnie na samym zespole gimnastyki. Jej stopnie w szkole również poprawie w wyniku jej wzrostu zaufania, co pozwoliło jej się też bardziej pewny siebie podczas wykonywania testu, który był poważnym problemem dla niej wcześniej.

Samodyscyplina w obu siłowni iw szkole

Pomimo liczby godzin szkolenia gimnastyków spędzają na siłowni, wydają się lepiej w szkole. Widocznie doświadczenia zdobyte w sporcie w zakresie dyscypliny, poświęcenia i zaangażowania, że ??gimnastycy nauczył się od swojego sportu, przekładają się na sukces w klasie. Nie jest rzadkością, aby zobaczyć uczniów z klas średnich przed dokonaniem zespołu, poprawy stanu honorować rolki podczas pracy w gimnastyce 20 – 25 godzin tygodniowo lub więcej.

Jak nie zbankrutowac przez gry

Wyższe niż średnie Akademików

Na ogół, gimnastycy uzyskać dobre stopnie całej podstawowej, JR. wysoki, liceum i uczelni. Jedno z badań wykazało, że ponad 35 procent gimnastyków NCAA osiągnęły 3,5 lub lepiej w szkole w ciągu ostatnich dwóch lat. Stopniowanie stawki dla gimnastyków przekroczyć 90 procent w kolegium, znacznie wyższy wskaźnik niż średnia. Więcej NCAA Kobiety Roku finalistą nagród akademickich otrzymało gimnastyków niż w jakimkolwiek innym sporcie oraz w tempie dwa do trzech razy w innych dyscyplinach sportowych. Zawodniczki otrzymały także więcej NCAA Stypendia podyplomowe niż jakiegokolwiek innego sportu kobiecego w ciągu ostatnich 5 lat.

Jak nie zbankrutowac przez gry

Więcej Szkolenie niż innych sportowców

Zawodniczki przybywają na uczelni o średniej sumie 12 lat gimnastyki treningu i doświadczenia. Konkurencyjne gimnastycy zespołu, którzy konkurują w gimnastyce na studiach prawdopodobne uśrednione 25 godzin tygodniowo gimnastyki całorocznego praktyce przez okres do 50 tygodni w roku.
Artykuł dzięki: