Jak gry online wplywaja na nasz zwiazek

Jak gry online wplywaja na nasz zwiazek

Innym dziwne zjawisko zauważyłem ze początkujących zawodników, aw mniejszym stopniu niektórych bardziej doświadczonych zawodników, że powinni wiedzieć lepiej, jest to, że w ciągu ostatnich 3 tygodni poprzedzających daty konkurencji jest nie częściej niż tendencją iść coraz bardziej „miękkie” na siebie w odniesieniu do ich diety i treningu. Spędzają czas przekonać się, że są zmęczone, wyczerpane i wymyślać dowolną liczbę „wymówek”, dlaczego nie mogą trenować.

Różni się znacznie od większości innych sportów I zostały zaangażowane w na ponad 25 lat, jak zwykle jako termin ich konkurencja jest coraz bliżej, sportowcy zazwyczaj atakują ich wytwarzanie coraz więcej i częściej trzeba odsunął się trochę, ponieważ ryzyko przesada , Odnotowano bardzo niewiele razy, że musiałem ciągnąć rysunek lub kulturystyki konkurenta z powrotem, w istocie przeciwieństwem to zwykle bywa. Uważam to za dziwne, jak podczas poprzednich tygodniach i miesiącach treningu będzie w coraz większym stopniu stają się sprawniejszy i bardziej uwarunkowane. Twoja zdolność do pracy trudniej jest znacznie wzrosła; Dlatego nakład pracy i intensywność może być odpowiednio zwiększona.

Jak gry online wplywaja na nasz zwiazek

Aby wprowadzić to w perspektywie, to nie jest szczególnie nietypowe dla niektórych kulturystyka i rysunek konkurenci, aby móc osiągnąć wyjątkowo dobre rezultaty w ciągu zaledwie 5 godzin treningu tygodniowo (dostarczanie diety i własny potencjał genetyczny to na swoją korzyść) , Z drugiej strony to nie jest szczególnie nietypowe dla lekkoatletów, triathletes, basketballers lub rowerzyści trenować aż do 5 godzin dziennie powyżej 35 godzin tygodniowo.

Jak gry online wplywaja na nasz zwiazek

Jeśli atakują preparat z cechami innych sportowców, będzie postawić się w miejscu, gdzie zrobili swoje najlepsze i mogą być dumni z wysiłku zostały podniesione do kroku na tym etapie, bez względu na to, gdzie umieścić.Jeśli pociąg się myśleć jak sportowiec, a następnie raz dziennie konkurencja jest ponad będzie nadal, aby w toku, świadomego szkolenia i wyborów żywieniowych, aby osiągnąć optymalny poziom zdrowia i dobre samopoczucie, poprawiając w ten sposób nie tylko swoją sportową i cele wydajności, ale także jakość życia.

Artykuł dzięki: