Co potrzebujesz do cwiczen

Co potrzebujesz do cwiczen

Czy jesteś dumnym nowy właściciel trampolinie podwórku? Czy już spędził wiele godzin radośnie spalanie kalorii i zabawę na macie trampoliny, chichocząc jak byłeś dzieckiem ponownie? Trampoliny są zalecane przez lekarzy i ekspertów fitness podobni przez wiele lat. Unikalny projekt zbiórkach, że można cieszyć się podczas podskakują na trampolinie ma wiele korzyści zdrowotnych, w tym drżenie luźne toksyn w komórkach krwi i pomaga wzmocnić mięśnie tułowia. Ważne jest, aby wiedzieć, jak uzyskać najlepszą ćwiczeń i największą wygodę korzystania z trampoliny, więc oto kilka wskazówek do życia w swoim życiu odbijając na maksa!

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, aby uzyskać jak najwięcej z trampoliny ma zaleceń dotyczących bezpieczeństwa. To może wydawać się zbyt ostrożne, aby tworzyć reguły i przepisy dla właściwego korzystania z trampoliny, ale jeśli wziąć pod uwagę fakt, że istnieje ponad trzysta tysięcy trampolina związanych z urazami, które występują w Stanach Zjednoczonych każdego roku, ważne jest, aby upewnić się, że robisz wszystko, czego można się upewnić, znajomych i członków rodziny są zawsze przy użyciu części trampolina sposób ich przeznaczeniem.

Co potrzebujesz do cwiczen

Pierwszą i najważniejszą zasadą w celu ustalenia podczas konfigurowania nowego trampolina jest to, że każdy członek rodziny powinien chodzić dookoła struktury i ukończyć pełną kontrolę przed każdą sesją skoków. Naucz swoich przyjaciół i dzieci szukać zardzewiałych sprężyn trampolina, wygiętych części ramy trampolina, i zużyte miejsc w matę trampolina. Jeśli coś wydaje się niezwykłego, ważne jest, aby zatrzymać się na strukturę dopóki nie będzie można stwierdzić, czy wymiana części trampolina muszą być zamawiane i instalowane.

Co potrzebujesz do cwiczen

Kolejną rzeczą, którą musisz ustalić, kiedy po raz pierwszy skonfigurować trampolina jest to, że nigdy nie może być więcej niż jedna osoba skoki na trampolinie w czasie. Istnieje kilka powodów, dla ustalenia tej reguły: sprężyny trampolina nie mają ponosić ciężar więcej niż jednej osoby skoków na różnych częściach konstrukcji na raz, wiele ciał odbijając jednocześnie mają dużą szansę kolizji i powoduje szkodę, i wielu bramkarzy mają szansę przypadkowego zbiórkach kogoś na innej części maty trampoliny na ziemię niezamierzone. Upewnij się, że każda osoba zna konsekwencje, które są możliwe, gdy przepisy są ignorowane.

Artykuł dzięki: